pvp
silkroad serverler silkroad pvp silkroad Pvp Duyuru:
header end
Reklam Alanı Reklam verSilkroadkaynak
Fazla oyun oynamanın zararları

Küçük büyük demeden çoğumuzun hastalığı olan bilgisayarlar saatlerce bizi tutsak etmektedir. Bu durum hem fiziksel hemde ruhen bir çok sorun açmaktadır. İyi bilinen birşey daha varki insanlar artık sanal ortamla gerçek dünya arasındaki ayırımı neredeyse yapamaz hale gelmektedirler. Bağımlılık boyutu dahada sorun arttıran bir olgu. Biz burda bilgisayarın zararlarından bahsetmeyeceğiz çünkü bir çok kaynaktan bunlara ulaşabilirsiniz. Burda asıl konumuz olan bilgisayar oyunları ve zararlarını maddeler halinde açıklayalım

1. Saatlerce oyun oynamak beyin hücrelerinin aktif çalışması yerine dengesiz bir çalışma ve sinir ağı ritimsizliği görülmüştür.

2. Oyunların çoğu bağımlılık yaptığı için bilgisayar karşısında durulmayan her dakika zaman kaybı gibi bir algı yaratılmış buda insanı dahada bilgisayara bağlamaktadır.

3. Çoğu oyunda ise daha tehlikeli bir nokta vardır bunlarda insanlara verilen bilinç altı mesajlardır. Özellikle aktif kullanılmayan beyin bilinç altını daha çok açar ve gördüğünüz 1 saniyelik bir şey bile beyninize bilinç altı olarak yerleşir. 

4. Zaman kaybı oyun oynayanlarda daha çoktur. Zaten bilgisayarlarda işi olanlar işleri bitse yada sonra yaparım desede o vakit üzerine tekrardan birde oyun için vakit eklenir. 

5. Göz e etkileride tartışılmaz bir olgudur. Buda saatlerce ışıklı bir ekrana odaklı bakmak görme yeteneğini kalıcı olarak bozmaktadır. 

6. Fiziksel olarak oturuş durumu bilgisayara bakış açısı bel boyun gibi iskelet kas bütünlüğünün deforme olması genç yaşlı fak etmeden bozmaktadır.

7. Ruhsal sorunlar ise asabiyet ahlak bozulması ve küçük büyük olmayan bir ortamda saygı denen bir kavramın silinmesi özellikle genç ve çocukları bir çok davranışında bozukluklara yol açmaktadır.Görüntülenme : 203157 Tarih : 12.09.2015

Etiketler : Fazla oyun oynamanın zararları , Pvp serverler , Mt2 pvp serverler , editsiz pvp serverler , wslik pvp serverler ,

Silkroad list

silkroad private server tanıtımları

120 cap | 110 cap | 100 cap | 90 cap | 80 cap |
- silkroad private serverler | silkroad Pvp Serverler | sro | private serverler
 
sro  silkroad pvp   silkroad pvp serverler   sro   srov   silkroadlist   silkroad pvp   silkroad pvp indir  silkroad sunucu   silkroad pvp kurma   silkroad satin al   silkroad kur   silkroad pvp   sro   silkroad pvp  silkroad pvp indir  sro   silkroad pvp  silkroad pvp serverler  silkroad pvp serverlar  sro Pvp  PvP Serverler  Pvp Serverlar  silkroad Serverler  silkroad pvp  sro   silkroad pvp serverler  silkroad pvp serverlar  sro Pvp  PvP Serverler  Pvp Serverlar  silkroad Serverler